Druk na koszulkach

sitodruk - Najbardziej popularna, sprawdzona i uniwersalna technika drukowania tkanin. Wykorzystując szablony sitodrukarskie, zwane sitami, które są odpowiednio naświetlane i przenoszone na materiał. Każdy kolor koszulki wymaga innego szablonu. Tworzymy projekt komputerowy, a więc wzór koszulki, a następnie wykorzystując sitodruk, oferujemy Klientom najlepsze koszulki z nadrukiem.

 

nadruk flex i flock - Idealne rozwiązanie, gdy nie chcemy zamawiać dużych ilości. Termotransfer opiera się na technice wgrzewania w tkaninę specjalnych folii ( flex- gładkie, flock- z meszkiem). Projekt, który stworzony jest w komputerze, za pomocą plotera wycina się i wgrzewa prasą termotransferową pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Tą metodą nie można uzyskać takiej jakości, jak w przypadku sitodruku, jednak przy tworzeniu prostych i niewymagających detali napisów lub rysunków, sprawdzi się idealnie.

 

druk cyfrowy - Stosowana przez nas najnowocześniejsza technologia bezpośredniego druku cyfrowego sprawia, że praktycznie nie istnieją dla nas ograniczenia jeśli chodzi o kolorystykę projektów i przejścia tonalne.Drukujemy za pomocą zaawansowanej technologicznie drukarki zarówno na koszulkach białych Trwałość nadruków jest porównywalna z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku.

 

Nadruki wykonywane są profesjonalnie, gwarantując wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne i nie mają nic wspólnego z powszechnie spotykanymi na rynku prasowankami.

 

Większa cześć nadruków na koszulkach już gotowych wykonana jest metodą sitodruku tzn. przy pomocy szablonów sitodrukarskich zwanych potocznie sitami. Sitodruk to najpowszechniej stosowana technika drukowania tkanin.

 

Koszulki i bluzy wykonywane na indywidualne, jednostkowe zamówienia klientów wykonywane są w zależności od wzoru metodą termotransferu lub druku cyfrowego. Napisy oraz nadruki jednokolorowe i dwukolorowe  wykonywane są termotransferem (wgrzewanie w tkaninę specjalnych folii FLEX LUB FLOCK). Technika ta jest bardzo trwała i nawet po kilkudziesięciu praniach nie widać żadnych objawów zużycia.

 

Nadruki wielokolorowe i zdjęcia wykonywane są drukiem cyfrowym (wzór drukowany jest na specjalnej foli a następnie wycinany i wgrzewany w materiał). W tym przypadku trwałość nadruku jest duża, aczkolwiek po kilkunastu praniach czasami można dostrzec lekkie wyblaknięcie kolorów.

 

 

Sitodruk, flock, flex

ATi Plus

Krzeczów 396

32-700 Bochnia


tel.: 0 695-805-349

tel.: 0 794-387-692


e-mail: biuro@ati-plus.pl

poczta.atiplus@gmail.com